Adres
ul. W. Łokietka 86A
16-400 Suwałki
Mail
biuro@levelupbusiness.pl
Telefon
511 362 186

O mnie

Nazywam się Anna Krupińska

Pomaganie ludziom poprzez szkolenia to moja wielka pasja.

Niezwykłość mojej pracy polega na tym, że dzień po dniu jestem coraz bardziej ciekawa człowieka, jego przekonań, jego problemów oraz wewnętrznej siły, która bywa nie do zatrzymania.

Czuję wielką satysfakcję, gdy uczestnicy moich szkoleń odkrywają swoje mocne strony, poznają swoje prawdziwe motywacje i zaczynają odważnie wykorzystywać naturalne talenty.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz poprawić komunikację w swoim zespole w firmie oraz chcesz lepiej wykorzystywać swój czas i potencjał, skontaktuj się ze mną. Wspólnie wybierzemy najlepsze szkolenie dla Ciebie i Twojego zespołu.

Wyznacz cel

Odkrywaj talenty

Uwolnij potencjał

Poczuj odwagę

Nasi partnerzy

Jedną z miar sukcesu w biznesie są zaufani partnerzy. Dobry biznes warto opierać na relacjach, bo mają wartość bezcenną i gwarantują stabilność firmy.

O moich szkoleniach

Dobrze przygotowane szkolenie, dostosowuję do konkretnych potrzeb. Zachęcam uczestników do zmiany zachowania, aby osiągali lepsze wyniki. Pokazuję jak zastosować konkretne koncepcje w rzeczywistych sytuacjach.

Level Up Business Anna Krupińska

ul. W. Łokietka 86A, 16-400 Suwaki
NIP 8442275206, REGON 386460923
wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego d.s. gospodarki.

Akceptowane metody płatności

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram