Coaching

„Najprostsza definicja coachingu określa tę dyscyplinę jako świadomy, dobrowolny trening  prowadzący do zmian na lepsze”.

Maciej Bennewicz

Coaching to technika, która pobudza do refleksji i pomaga zmaksymalizować potencjał: osobisty i zawodowy. Indywidualna pracy z coachem rozwija techniki oraz strategie działania. Dzięki nim poprawisz jakość życia w sferze prywatnej i zawodowej.

Coaching to innowacyjny model w dziedzinie rozwoju biznesu i rozwoju osobistego. Klient:

Przed indywidualnymi sesjami coachingowymi przeprowadzam badanie HPI (Human Performance Improvement). Analizuję sześć, zależnych od siebie, obszarów, tj.: zasoby, organizacja pracy, komunikacja, kompetencje, motywacja i jakość życia. Na podstawie wyników badań wyłaniam luki kompetencyjne oraz  planuję działania rozwojowe uwzględniając rzeczywiste potrzeby klienta.

Komunikacja interpersonalna

„Komunikacja to umiejętność, której można się nauczyć. To jak jazda na rowerze czy pisanie na maszynie. Jeśli tylko nad nią popracujesz, możesz bardzo szybko poprawić jakość każdej części swojego życia”.

Brian Tracy

 

Nie wystarczy słuchać – trzeba słyszeć. Nie wystarczy powiedzieć – trzeba wypowiedzieć się odpowiednio. Dobra komunikacja polega na tym, aby rozumieć i być rozumianym.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Co zyskasz?

Odkrywaj swoje talenty

„Talent to rzecz cudowna, ale nie posłuży temu, komu brak wytrwałości”.

Stephen King

Talent to coś wyjątkowego, a poznanie własnego to bezcenny dar. Jaki jest Twój? Umiejętność praktyczna czy umysłowa? Co wyraża Twój szczególny sposób widzenia, odczuwania i postrzegania rzeczywistości?

Cykl indywidualnych spotkań pomoże Ci zidentyfikować i wzmocnić Twoje talenty. Poznasz swoje 4 wiodące talenty, które mogą skierować Cię na właściwą ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Nauczysz się używać talentów jako dźwigni, aby podejmować właściwe decyzje, osiągać sukcesy i satysfakcję.

Rozwój osobisty

,,Twoje życie staje się lepsze tylko, kiedy Ty stajesz się lepszy”.

Brian Tracy

Wiele osób chce zmienić swoje życie, ale nie wiedzą jak to zrobić. Nie ma uniwersalnej recepty, bo każdy z nas jest inny. Rozwój indywidualny to długa droga, na której znajduje się wiele przeszkód. Rozwój osobisty to nic innego jak świadomość, że każdy jest wyjątkowy i – żeby się rozwijać – powinien słuchać swojego wewnętrznego głosu. To również nieustanna praca, która służy samodoskonaleniu na 4 poziomach: intelektualnym, moralnym, fizycznym i duchowym.

Przed indywidualnymi sesjami coachingowymi przeprowadzam badanie HPI (Human Performance Improvement). Analizuję sześć, zależnych od siebie, obszarów, tj.: zasoby, organizacja pracy, komunikacja, kompetencje, motywacja i jakość życia. Na podstawie wyników badań wyłaniam luki kompetencyjne oraz  planuję działania rozwojowe uwzględniając rzeczywiste potrzeby klienta.

Zarządzanie sobą w czasie

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”.

H. Jackson Brown Jr.

Każdy z nas ma tyle samo czasu. Nie mniej, nie więcej – 24h. Osiągaj wyznaczone cele bez stresu. Naucz się wyznaczać priorytety, planuj i wykorzystuj swój czas optymalnie.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Jak efektywnie planować;
 • Jak wyznaczać priorytety;
 • Jak organizować czas pracy;
 • Jak eliminować niepotrzebne czynności w ciągu dnia;
 • Jak pracować z planerem i kalendarzem.

Co zyskasz?

 • Więcej czasu dla siebie i bliskich;
 • Samozadowolenie;
 • Większą wydajność w pracy;
 • Lepszą przestrzeń do efektywnej pracy;
 • Kontrolę nad własnym życiem;
 • Innowacyjny Planer Efekt Level Up Business.